Grankanārija pludmales


Gran Canaria ir apveltīta ar bagātīgiem dabas resursiem, kā viens no nozīmīgākajām uz salas ir daudzās un izsmalcinātās pludmales. Lielākā daļa no šīm pludmalēm ir klātas ar baltām smiltīm un dažas no tām ir pilnīgi unikālas visā pasaulē.

Gandrīz 60 no 236 kilometru garās Gran Canaria piekrastes, aizņem dažādu veidu pludmales, sākot no iespaidīgās Maspalomas pludmales, kur jūs varat atrast 250 hektāru smilšu kāpas tieši blakus okeānam, lidz pat apslēptai un neskartai Güigüi pludmalei, kā arī populārās galvaspilsētas pludmales, kā piemēram Las Canteras pludmale.

Pateicoties mērenam klimatam un patīkamai ūdens temperatūrai no 18 °C ziemas laikā un līdz 22 °C citos gadalaikos, šet ir iespējams baudīt pludmales priekus visu gada.

Bez tam, Gran Canaria pludmales ir labi pazīstamas ar dzidriem piekrastes ūdeņiem, tīrību un izcilu aprīkojumu, kas nodrošina peldēt gribētājus ar visu, kas var noderēt pludmalē.

Dažas pludmales atrodas īpaši pievilcīgā apkārtnē ar skaistu un praktiski neskartu dabu, kas iekļautas aizsargājamo teritoriju saraksta.